Okna i drzwi z aluminium, systemy przesuwne z aluminium,
ściany osłonowe z aluminium, ogrody zimowe

nowoczesne, przestronne, niezawodne

Aluminium jest idealnym materiałem do okien, drzwi, drzwi przesuwnych i ogrodów zimowych. Aluminium jest wytrzymałe, nie pęka, nie wypacza się ani nie odbarwia. Wymaga minimalnej konserwacji i daje maksimum bezpieczeństwa. Asortyment firmy Reynaers Aluminium może być stosowany w nowych budynkach, jak i do renowacji. Wszystkie produkty dostępne są w różnych stylach i bogatej palecie kolorów

Drzwi i okna z aluminium od producenta

REYNAERS

CS68 to trójkomorowy system przeznaczony do produkcji izolowanych termicznie okien, drzwi balkonowych i wejściowych. Zapewnia odpowiedni poziom izolacyjności termicznej a zastosowane rozwiązania gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa.

YAWAL

PI 50 – System PROFILI IZOLOWANYCH TERMICZNIE – rozbudowany system trójkomorowych profili aluminiowych, służących do konstruowania i wykonywania nowoczesnych, wymagających izolacji termicznej okien i drzwi różnych typów, a także witryn, ścianek działowych i wiatrołapów. Właściwości izolujące, zapewniają taśmy poliamidowe, wzmocnione włóknem szklanym, dające pewne i trwałe połączenie. Stosowane technologie łączenia profili i używane wypełnienia, tworzą przegrodę doskonale izolującą przed zimnem i hałasem.

Systemy przesuwne aluminiowe

REYNAERS

CP130 Nowy system drzwi przesuwnych oraz podnoszono-przesuwnych CP 130 oferuje szeroką gamę możliwości, zapewniając jednocześnie wysokie parametry konstrukcji. System charakteryzuje się nie tylko funkcjonalnością, ale oferuje również ekonomiczne i estetyczne rozwiązania. Dodatkową zaletą jaką daje nam ten system jest możliwość opcjonalnego stosowania zintegrowanego systemu nawietrzającego Ventalis..

Ściany osłonowe z aluminium

REYNAERS

CW 50 to system do wykonywania ścian osłonowych, połaci dachowych i konstrukcji przestrzennych, dający nie tylko nieograniczoną swobodę tworzenia, ale również dzięki smukłym 50 mm profilom nośnym, wpuszczający do budynku maksymalną ilość światła. System dostępny jest w 11 indywidualnych rozwiązaniach, pozwalających na uzyskanie różnorodnych efektów estetycznych.
Szeroki asortyment oznacza możliwość łączenia ścian pionowych i połaci dachowych dając również możliwość wpinania w nie elementów otwieranych. Ten szeroki asortyment zawiera również rozwiązania techniczne dostosowane do różnych wymogów co do parametrów elewacji.

YAWAL

System FASADA (FA 50) – system ścian osłonowych o szerokiej gamie rozwiązań konstrukcyjnych, pozwalających nadać obiektom indywidualny, niepowtarzalny charakter. Możliwość różnorodnego kształtowania elewacji zapewniają warianty Fasady FA 50: FA 50 SL (strukturalna linia), FA 50 HL (horyzontalna linia) oraz szklana okładzina elewacyjna.

Ściany fasadowe montowane są na płaszczyznach pionowych i pochylonych, możliwe jest również wykonywanie ścian osłonowych łukowych czy załamanych pod dowolnym kątem, mocowanych do istniejących budynków, konstrukcji stalowych lub żelbetowych.

System FA 50 sklasyfikowany jest w grupie najlepszych ścian osłonowych dostępnych na rynku pod względem izolacyjności termicznej i akustycznej oraz szczelności na wodę i wiatr. Osiągnięcie tych właściwości jest możliwe dzięki zastosowaniu nowatorskich, kompozytowych izolatorów cieplnych.

Ogrody zimowe z profili aluminiowych

CR 120 jest termoizolowanym systemem do produkcji dachów ogrodów zimowych.
Odznacza się dobrą szczelnością na wodę opadową i wiatr. Konstrukcje stanowią krokwie z częścią nośną po wewnętrznej stronie ogrodu zimowego, solidna rynna i pionowe profile nośne z możliwością zamaskowania rury spustowej.

System jest w pełni kompatybilny z wieloma innymi systemami Reynaers do wykonywania wypełnień ścian ogrodu zimowego w tym przeszkeń nieotwieranych, drzwi podnoszono-przesuwnych, uchylno-przesuwnych, drzwi harmonijkowych i okien.

Nowoczesnym bardzo użytecznym elementem jest zintegrowane z dachem szczelne i bezpieczne okno uchylne sterowane mechanicznie lub elektrycznie.

W naszej ofercie dostępne są zarówno rozwiązania standardowe (typowe) jak i indywidualne (projektowe).