REYNAERS

CW 50 to system do wykonywania ścian osłonowych, połaci dachowych i konstrukcji przestrzennych, dający nie tylko nieograniczoną swobodę tworzenia, ale również dzięki smukłym 50 mm profilom nośnym, wpuszczający do budynku maksymalną ilość światła. System dostępny jest w 11 indywidualnych rozwiązaniach, pozwalających na uzyskanie różnorodnych efektów estetycznych.
Szeroki asortyment oznacza możliwość łączenia ścian pionowych i połaci dachowych dając również możliwość wpinania w nie elementów otwieranych. Ten szeroki asortyment zawiera również rozwiązania techniczne dostosowane do różnych wymogów co do parametrów elewacji.

 

YAWAL

System FASADA (FA 50) – system ścian osłonowych o szerokiej gamie rozwiązań konstrukcyjnych, pozwalających nadać obiektom indywidualny, niepowtarzalny charakter. Możliwość różnorodnego kształtowania elewacji zapewniają warianty Fasady FA 50: FA 50 SL (strukturalna linia), FA 50 HL (horyzontalna linia) oraz szklana okładzina elewacyjna.

Ściany fasadowe montowane są na płaszczyznach pionowych i pochylonych, możliwe jest również wykonywanie ścian osłonowych łukowych czy załamanych pod dowolnym kątem, mocowanych do istniejących budynków, konstrukcji stalowych lub żelbetowych.

System FA 50 sklasyfikowany jest w grupie najlepszych ścian osłonowych dostępnych na rynku pod względem izolacyjności termicznej i akustycznej oraz szczelności na wodę i wiatr. Osiągnięcie tych właściwości jest możliwe dzięki zastosowaniu nowatorskich, kompozytowych izolatorów cieplnych.