Drzwi przesuwne doskonale nadają się do kształtowania przestrzeni mieszkalnych w sposób oryginalny, zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych. Nawet w starszych domach wykonana niewielkim nakładem modernizacja wystarczy do znacznego podwyższenia komfortu mieszkania. Nie ma już przeszkód, aby podczas pięknej pogody rozkoszować się niebem, naturą i ogrodem przed własnym domem, natomiast podczas złej pogody zamknięte drzwi zapewniają w pomieszczeniach ciepłą i przytulną atmosferę mieszkania.Drzwi przesuwno-uchylne VEKA Perfectline AD są zalecane w wąskich przejściach, pełnią np. rolę drzwi balkonowych. Ruchome skrzydło można wygodnie odchylić, jego ciężar przemieścić na znajdującą się obok szynę jezdną, a następnie przesunąć na bok.

 

1. Wielokomorowy, stabilny system o bardzo dobrych właściwościach termicznych i optymalnej izolacji akustycznej, zapewniający wysoki komfort mieszkania.
2. Higienicznie gładka i łatwa do pielęgnacji powierzchnia ram.
3. Optymalna stabilność dzięki wzmocnieniom metalowym.
4. Specjalne okucia przesuwno-uchylne umożliwiają otwieranie drzwi na małej powierzchni, czterostronne uszczelnienie i ryglowanie przyczyniają się do wysokiego komfortu i bezpieczeństwa.

 


System drzwi podnoszono-przesuwnych VEKASLIDE 70 oraz 82 jest szczególnie zalecany w sytuacjach, gdy przemieszczane mają być tafle szkła o dużych powierzchniach. Skrzydła spoczywają na osobnych szynach, przy otwarciu drzwi jedno ze skrzydeł zostaje lekko uniesione i przesunięte w bok.

 


 

1. Stabilne, najwyższej jakości profile wielokomorowe o grubych ściankach.
2. Trwałe, odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz łatwe do pielęgnacji tworzywo.
3. Ujednolicone grubości ścianek i duża ilość żebrowań zapobiegają wypaczaniu się ram.
4. Wzmocnienia stalowe o dużych przekrojach gwarantują optymalne parametry statyczne.
5. Higienicznie gładkie i łatwe do pielęgnacji powierzchnie.
6. Możliwość całkowitej zabudowy progu (widoczna pozostaje tylko szyna 15mm).